Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

iPhone 7 Plus Retro Edition Özellikleri
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (G)
WordPress Nedir?
İngilizce Terimler | Soru Cevap
E-Ticaret Paketi (Full Paket 1)
Skype Mobil Apk v7 Full İndir
Driver Genius Pro V16 Türkçe Full indir
Aircraft Combat - Cep Telefonu Oyunu
Amazon.com'a Türk Rakip
TCP/IP ve Güvenlik Duvarı
Bilgi Güvenliği
Samsung'un Yeni Amiral Gemisi - Galaxy Note 8
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (E)
Stres çarkına yasak kararı
Adil Kullanım Kotası (AKK) Nasıl İşleyecek?
Windows 10 Performance Editions Türkçe Güncell Hızlı
Microsoft Windows 10 İnceleme
Formatlık Windows 10 Education İndir Güncell Türkçe
Hero-X Android Oyunu - Full APK İndir
Sosyal Medya Yönetimi
PlayerPro Music Player Full Apk İndir
Windows 8.1 Update 3 Türkçe 12 in One - 32×64 Bit
Yeni Doom 2016 PC ve PS4
En Popüler Konular
http://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttp://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Kurumsal Çözümler | Bülent Karaman