Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

Ücretli ve Ücretsiz SEO Araçlarına Genel Bakış
E-ticaret KPI Nedir?
Youtube Android Apk v11 Full İndir
Resmi Google Siteleri
Amazon.com'a Türk Rakip
İngilizce Terimler | Soru Cevap
Outlook E-Posta Kurulumu Nasıl Yapılır? | Resimli Anlatım
Modern Counter Strike Global 3D APK İndir - Full Mod Para v1.1
Adil Kullanım Kotası (AKK) Nasıl İşleyecek?
Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma
iPhone 7 Plus Retro Edition Özellikleri
Android Uygulama İzinleri
Google Reklamlarını Kaldırma ve Engelleme
Türkçe Dublaj / Alt Yazılı Full Filmler
Responsive (Mobil Uyumlu) Web Tasarım
Whatsapp Kişilerim Görünmüyor Sorunu (Çözüm)
SEO Temel Bilgiler
Afrojack - Turn Up The Speakers Video Clip
Driver Genius Pro V16 Türkçe Full indir
Çağatay Akman | Gece Gölgenin Rahatına Bak
Başarılı Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?
TCP/IP ve Güvenlik Duvarı
SEO Neden Gereklidir?
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (C)
En Popüler Konular
http://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttp://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman