Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

Formatlık Windows 10 Education İndir Güncell Türkçe
Geleceğin Teknolojisi 7 Harika İcat
Bilgi Güvenliği
WordPress Nedir?
Backlink Nedir? Kalıcı Backlink Nasıl Olur?
Microsoft Hotmail Hesabı Nasıl Silinir?
Formatlık Windows 8.1 Multiple Editions Güncell Türkçe İndir
Realtek Ethernet Drivers All In One
E-Ticaret Paketi (Full Paket 2)
Windows 7-8.1-10 Pro Full İndir AIO Orjinal + Türkçe
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (C)
Driver Genius Pro V16 Türkçe Full indir
E-Ticaret Paketi (Full Paket 1)
İngilizce Terimler | Soru Cevap
Bilgi Nedir?
Bilgisayar Temel Birimleri Nelerdir?
Profesyonel E-Ticaret Lisans Paketi
Komik Karikatürler
Milyonlarca e-posta bilgileri çalındı
Aircraft Combat - Cep Telefonu Oyunu
VLC Player For Android Apk v1.9.13 Full TR
Windows 10 Performance Editions Türkçe Güncell Hızlı
Microsoft Windows Phone üretimini durduruyor
Sosyal Paylaşım Siteleri
En Popüler Konular
http://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttp://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Kurumsal Çözümler | Bülent Karaman