Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

Kablosuz Ağ Wi-fi Wireless Sinyal Gücü Nasıl Ölçülür?
Türkiye Uzay Ajansı Hakkında! Neler Olacak?
Mobile AntiVirus Avg PRO Türkçe Full indir
Milyonlarca e-posta bilgileri çalındı
Formatlık Windows 8.1 Multiple Editions Güncell Türkçe İndir
Arama yaptığınız kelime veya site isimleri nasıl silinir?
MAC Adresi Nasıl Ögrenilir (Çözüm)
WhatsApp kullanıcıları hapse atılabilecek!
Anti-Virüs Sistemleri
Whatsapp Kişilerim Görünmüyor Sorunu (Çözüm)
Microsoft Hotmail Hesabı Nasıl Silinir?
Youtube Android Apk v11 Full İndir
 Windows 8.1 AIO 14in1 x86-x64 Güncell 2017 Türkçe İndir
SEO Temel Bilgiler
SEO Önerileri - En İyi SEO ve SEM Siteleri
iPhone 7 Plus Retro Edition Özellikleri
Videoder Reklemsız Video İndirin - Android Apk
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (A)
Sony’den Sanal Gerçeklik Sürprizi
Framework Nedir?
Contiez Feat. - Trumpsta - Remix
Street Fighter Türkçe Çizgi Roman Serisi
Bitcoin Nedir? ilk nerede kullanıldı Bitcoin Tarihi
Skype Mobil Apk v7 Full İndir
En Popüler Konular
http://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttp://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Kurumsal Çözümler | Bülent Karaman