Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

Stres çarkına yasak kararı
Kimlik Avı E-postası (Yem) İnternette Yem Olmayın!
TCP/IP ve Güvenlik Duvarı
Portable Windows 8.1 Update 3 PE x64 Bit Türkçe Kurulumsuz
Google Reklamları (Adwords)
Sosyal Paylaşım Siteleri
Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma
Microsoft Windows Phone üretimini durduruyor
Pc Hızlandırma!
Windows 10 Performance Editions Türkçe Güncell Hızlı
Resmi Google Siteleri
Google Yeni Gmail Özellikleri!
Kriptolama Teknolojileri
Başarılı Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?
Driver Genius Pro V16 Türkçe Full indir
Çağatay Akman | Gece Gölgenin Rahatına Bak
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (D)
Google Reklamlarını Kaldırma ve Engelleme
Formatlık Windows 8.1 Multiple Editions Güncell Türkçe İndir
Android C++ Dilinde Mobil Programlama
Windows 10 Nasıl Kurulur?
Street Fighter Türkçe Çizgi Roman Serisi
Apple ABD'yi Samsung'a kaptırdı
iPhone 7 Plus Retro Edition Özellikleri
En Popüler Konular
http://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttp://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Kurumsal Çözümler | Bülent Karaman