Bir aşkın öyküsünü anlatan bu filmde, iki sevgiliyi değilde bir grup arkadaşın birbirlerine olan bağlılığı, aşkını ve sadakatini anlatıyor.

Mahsun Kırmızıgül – Beyaz Melek HD (2007) | Türk Filmi

Hastalığı sebebiyle babalarını Diyarbakır’dan, İstanbul’a getiren Ali ve Reşat babalarının bir anda hastaneden kaçışıyla İstanbul’un tüm sokaklarını aramaya başlarlar.Mala Ahmet’i sahipsiz sanan huzur evi sakinleri onu içeri buyur ederler.

Mala Ahmet yeni tanıştığı arkadaşlarının hepsini çok sevmiş ve onlara daha ilk günden bağlanmıştır. Ali ve Reşat babalarını bulduğunda hayatlarında ilk defa huzur eviyle karşılaşmışlardır.

İki evlat buradaki anne babaları görünce büyük üzüntü içine düşer ve insanların annelerini babalarını buralara bırakmalarına çok içerlenir ve babalarını ordan almak isterler.

Babalarını oradan alarak memlekete götürmek isteyen Ali ve Reşat yaşlıllarıda mutlu etmek için onları misafir olarak memelekete götürecek ve çok güzel günler yaşatacaklardır.

Tür: Dram Filmleri, Yerli Filmler

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular: Sarp Apak , Ali Sürmeli , Erol Günaydın , Gazanfer Özcan , Mahsun Kırmızıgül

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2019/01/Beyaz-Melek-Full-HD-izle.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2019/01/Beyaz-Melek-Full-HD-izle-100x100.jpgBülent KaramanBlogHobi & EğlenceSinema FilmleriBeyaz Melek,Full İzle,HD,Sinema,Sinema Filmleri,Türk FilmiBir aşkın öyküsünü anlatan bu filmde, iki sevgiliyi değilde bir grup arkadaşın birbirlerine olan bağlılığı, aşkını ve sadakatini anlatıyor. Mahsun Kırmızıgül - Beyaz Melek HD (2007) | Türk Filmi Hastalığı sebebiyle babalarını Diyarbakır’dan, İstanbul’a getiren Ali ve Reşat babalarının bir anda hastaneden kaçışıyla İstanbul’un tüm sokaklarını aramaya başlarlar.Mala Ahmet’i sahipsiz sanan huzur...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman