Driver Genius Pro V16 Türkçe 2016 v16.0.0.241 Full indir

Bilgisayardaki tüm sürücüleri otomatik olarak bularak yedekleyen ve yeni kurulumda geri yüklenmesini sağlayan Driver Genius, aldığı yedekleri zip dosyası veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak saklayabilir. Sürücü güncellemelerini sizin için takip eden program bu sayede bilgisayarınızın ve tüm bilgisayar araçlarının performansının artırılmasını sağlar.

 Driver-Genius

Sürücü Yedekleme

Driver Genius sisteminizde kurulu driver’ları belirleyerek yedekler. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir .exe dosyası olarak saklayabilir.

Sürücü Geri Yükleme

İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program daha önce yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yükler. Aynı konfigürasyondaki birden fazla bilgisayara aynı sürücüleri eklemek isterseniz program size oldukça zaman kazandırabilir.

Sürücü Güncelleme

Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümlerini takip eden program güncellemeleri otomatik yapar. Uygun ve güncel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlar. Driver Genius’un veri tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmaktadır. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en güncel sürücüleri tek tıklamayla sisteminize bu program sayesinde kurulabilir.

Driver-Genius-15x

Sürücü Kaldırma

Sisteminizde artık kullanılmayan fakat kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırır.

Anında Güncelleme

Programın websitesi düzenli olarak güncellenmektedir. LiveUpdate özelliğini kullanarak program veri tabanını sürekli güncel tutabilirsiniz.

Crack içerir antivirüsü devredışı bırakıp öyle fulleyin test edildi

Boyut:27.7-MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: ESET Nod32 / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü

hemen_indir

Kurulum

1-Programı kurunuz.

2-Programı çalıştırınız.

3-Programı kapatın ve Windows görev yöneticisini çalıştırarak arka planda çalışmadığından emin olun, eğer arka planda çalışıyor ise görev yönetici üzerinden bu uygulamayı sonlandırın.

4-“C:\Windows\System32\drivers\etc” klasörünün içerisindeki “hosts” ismindeki dosyayı masa üzerine kopyalayınız.

5-Kopyaladığımız bu “hosts” ismindeki uzantısı olmayan dosyayı not defteri ile açınız.

6-Açtıktan sonra sayfanın en altındaki yazıların sonuna,

127.0.0.1 http://www.driver-soft.com
127.0.0.1 www.driver-soft.com

 

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/06/Driver-Genius1.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/06/Driver-Genius1-100x100.jpgBülent KaramanBilgisayar & DonanımBlogDriver / SürücüProgramlarBilgisayar Programları,Driver,Full ProgramlarDriver Genius Pro V16 Türkçe 2016 v16.0.0.241 Full indir Bilgisayardaki tüm sürücüleri otomatik olarak bularak yedekleyen ve yeni kurulumda geri yüklenmesini sağlayan Driver Genius, aldığı yedekleri zip dosyası veya çalıştırılabilir bir exe dosyası olarak saklayabilir. Sürücü güncellemelerini sizin için takip eden program bu sayede bilgisayarınızın ve tüm bilgisayar araçlarının performansının...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman