Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

Backlink Nedir? Kalıcı Backlink Nasıl Olur?
Google SEO Teknikleri
SEO Çalışırken Bunlara Dikkat Edin!
Microsoft Windows Phone üretimini durduruyor
Youtube Android Apk v11 Full İndir
Windows 10 Performance Editions Türkçe Güncell Hızlı
Kimlik Avı E-postası (Yem) İnternette Yem Olmayın!
Realtek Ethernet Drivers All In One
Güvenlik Hakkında
Yeni Doom 2016 PC ve PS4
Formatlık Windows 10 Education İndir Güncell Türkçe
Android Marshmallow İncelemesi
Google Yeni Gmail Özellikleri!
Resmi Google Siteleri
SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?
Derin Karanlık | Türkçe Dublaj Full HD Film izle
Mobile AntiVirus Avg PRO Türkçe Full indir
Windows 8.1 Update 3 Türkçe 12 in One - 32×64 Bit
Amazon.com'a Türk Rakip
Android Clean Master Apk Full v5.12.3
Adil Kullanım Kotası (AKK) Nasıl İşleyecek?
Extreme Car 3D Yarış Oyunu Full Apk
Alan Walker - Alone
Akıllı Telefonunu Bırakana 100.000 Dolar Ödül!
En Popüler Konular
https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman