Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

Çağatay Akman | Gece Gölgenin Rahatına Bak
Anti-Virüs Sistemleri
E-ticaret KPI Nedir?
SEO Temel Bilgiler
Windows 10 Performance Editions Türkçe Güncell Hızlı
Ücretsiz Webmaster Araçları
Youtube video trendleri nasıl belirleniyor?
Framework Nedir?
Alan Walker - Alone
Bilgi ve iletişim Teknolojileri Terimler Kılavuzu (G)
Stenografi Nedir?
SEO Önerileri - SEO ve SEM Siteleri
Whatsapp Kişilerim Görünmüyor Sorunu (Çözüm)
WhatsApp kullanıcıları hapse atılabilecek!
Güvenlik Hakkında
Formatlık Windows 8.1 Multiple Editions Güncell Türkçe İndir
Adwords - Anahtar Kelime Ekleme
Bilgi Nedir?
Responsive (Mobil Uyumlu) Web Tasarım
Afrojack - Turn Up The Speakers Video Clip
Sosyal Medya Yönetim Hizmeti
Kriptolama Teknolojileri
Windows 7-8.1-10 Pro Full İndir AIO Orjinal + Türkçe
Facebook Reklamları
En Popüler Konular
https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman