Gmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor..

Google Gmail Yeni Özellikleri!

Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı.
Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu..

Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail’in üstesinden gelmesi gereken şey; Apple’ın varsayılan iOS’u da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılan her bir E-Posta uygulamasının bu özelliği kullanıyor olması.

Android ve iOS aslında bir süre OS seviyesinde bir işlevle oluşturulan telefon numarası bağlantısına sahipler, ancak geri kalanı (web üzerindeki telefon numaraları da dahil olmak üzere) Gmail için tamamen yeni, en azından Google’ın yerli yazılımında..

Adres bağlantıları Google Haritalar‘ı açar, bir e-posta adresini tıklarsa e-posta istemcinizde yeni bir oluşturma penceresi açılır ve telefon numaraları Hangouts’ta veya varsayılan telefon uygulamasında yeni bir arama yapar..

G-Suite ekibinin blogda belirttiği gibi; “Gmail kullanıcıları, genellikle toplantılar kurmak, meslektaşlarını tanıtmak ve etkinlikleri planlamak için adresler ve telefon numaraları gibi bilgileri birbirleriyle değiştiriyor.

Bu bilgiyi bir E-Postadaki diğer uygulamalara ve web sitelerine kopyalayıp yapıştırarak zaman kaybı yaşanabilir, böylece zaman tasarrufu sağlayan bu görevleri yerine getirmenin daha iyi bir yolunu sunmak istedik.”

Bugün Android, iOS ve web’de Gmail ve Gelen Kutusu için kullanıma sunulmaya başlanan özellik, tüm kullanıcılar tarafından üç gün içinde görülecektir.

SEO Önerileri - SEO ve SEM Siteleri
SEO Neden Gereklidir?
Çağatay Akman | Gece Gölgenin Rahatına Bak
Extreme Car 3D Yarış Oyunu Full Apk
Microsoft Windows Phone üretimini durduruyor
Güvenlik Hakkında
Web Sitesi Ziyaretçi Sayısı Arttırma
Ücretli SEO Araçları
Bellek Türleri
 Windows 8.1 AIO 14in1 x86-x64 Güncell 2017 Türkçe İndir
Sosyal Paylaşım Siteleri
Skype Mobil Apk v7 Full İndir
Android Marshmallow İncelemesi
Türkiye'de Freelance / Freelancer Nedir Kime Denir?
Android Clean Master Apk Full v5.12.3
Videoder Reklemsız Video İndirin - Android Apk
YouTube Kanal Videoları İçin SEO Uygulamaları
Beyaz Melek HD (2007) | Türk Filmi
Samsung'un Yeni Amiral Gemisi - Galaxy Note 8
Hero-X Android Oyunu - Full APK İndir
Framework Nedir?
Arama yaptığınız kelime veya site isimleri nasıl silinir?
Ücretli ve Ücretsiz SEO Araçlarına Genel Bakış
Facebook Reklamları
En Popüler Konular
https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500.pnghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/09/Google-Gmail-500x500-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiHaberlerTeknoloji HaberleriAndroid,Gmail,Google,iOSGmail Google, adresleri, telefon numaralarını ve kişileri otomatik olarak Gmail web sitesinde ve mobil uygulamalarda tanıyabilme özelliğini ekliyor.. Google Gmail Yeni Özellikleri! Gmail’in bu kadar basit bir özelliği hala kullanmıyor olması oldukça şaşırtıcıydı. Ancak evet, 2017 yılında Gmail’in bu inanılmaz derecede basit işlevselliği yoktu.. Dünyada en çok kullanılan E-Posta servislerinden biri olan Gmail'in...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman