Apple iPhone kullanıcıları yeni bir iPhone modeline kavuştu.

Nostalji sevenler için iPhone 7 Plus Retro Edition tanıtıldı.

Bir yandan tüm dünya iPhone 8’i beklerken, diğer yandan Apple’ın yepyeni bir iPhone’u ortaya çıktı. iPhone 7 Plus Retro Edition bakın hangi özelliklerle geliyor ve cepleri yakacak fiyatı ne oldu?

iPhone 7 Plus Retro Edition Özellikleri
Piyasadaki akıllı telefon modellerine yaptığı modifiyeler ile tanınan ColorWare, şimdi de iPhone 7 Plus için özel bir model geliştirdi.
Firma modelde, Apple’ın eski renkli logosunu kullandı ve eski tasarım modellerinden esinlendi.

iPhone 7 Plus’ın 256 GB’lık sürümü olan bu özel tasarımın teknik özellik bakımında Apple’ın modelinden hiçbir farkı bulunmuyor.
Retro serisin tek farkı yüksek fiyatı! Telefon 1899 dolar fiyat etiketine raflardaki yerini alacak.

ABD’de 256 GB’lık iPhone 7 Plus modelinin 969 dolar fiyat ile satıldığı düşünülürse nostaljinin bedelinin 1000$ olduğunu söylemek mümkün.

Yeni bağlantı kablosunun adı ‘Ultra Accessory Connector’

Söz konusu kablonun kulaklıklarda kullanılmak üzere geliştirildiği belirtiliyor.

Zira iPhone 7 ve 7 Plus ile birlikte pek çok kullanıcının eski kulaklıkları yeni cihazlar ile uyumsuz hale gelmişti. Yeni kablonun hem USB-C hem de Lightning’den daha küçük olduğu belirtiliyor.

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/05/Apple-retro-iphone-8-7s-plus-limited-edition.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/05/Apple-retro-iphone-8-7s-plus-limited-edition-100x100.jpgBülent KaramanBlogHaberlerTeknoloji HaberleriApple,Cep Telefonu,iphone,iPhone 7,iPhone 8,RetroApple iPhone kullanıcıları yeni bir iPhone modeline kavuştu. Nostalji sevenler için iPhone 7 Plus Retro Edition tanıtıldı. Bir yandan tüm dünya iPhone 8'i beklerken, diğer yandan Apple'ın yepyeni bir iPhone'u ortaya çıktı. iPhone 7 Plus Retro Edition bakın hangi özelliklerle geliyor ve cepleri yakacak fiyatı ne oldu? iPhone 7 Plus Retro...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman