Resimli Outlook E-Posta Kurulumu

Outlook E-Posta Kurulumu Nasıl Yapılır? | Resimli Anlatım

Outlook sürümleri için eposta hesabı ayarları, giden sunucu portu düzenlemeleri…

Outlook’u Office 365’ten veya Microsoft Office paketlerinden birinden yükledikten sonra, bir veya birden çok e-posta hesabı ekleyebilirsiniz.

Örneğin, Office 365 müşterisiyseniz Office 365 e-postanızı Outlook’a ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Gmail veya Yahoo hesapları gibi kişisel e-posta hesaplarını da ekleyebilir ya da Xfinity veya Verizon gibi İnternet Servis Sağlayıcınızdaki (ISS) e-postaları denetleyebilirsiniz.

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/05/outlook.pnghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2017/05/outlook-100x100.pngBülent KaramanBilgi BankasıBlogEğitim AkademisiE-mail,Nasıl Yapılır,OutlookResimli Outlook E-Posta Kurulumu Outlook E-Posta Kurulumu Nasıl Yapılır? | Resimli Anlatım Outlook sürümleri için e-posta hesabı ayarları, giden sunucu portu düzenlemeleri... Outlook'u Office 365'ten veya Microsoft Office paketlerinden birinden yükledikten sonra, bir veya birden çok e-posta hesabı ekleyebilirsiniz. Örneğin, Office 365 müşterisiyseniz Office 365 e-postanızı Outlook'a ekleyebilirsiniz. Ayrıca Gmail veya Yahoo hesapları gibi...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman