Profesyonel E-Ticaret Lisans Paketi

Paket içeriği
* 1 Domainde kullanılmak üzere ömür boyu E-ticaret yazılım lisansı.
* Firmamız tarafından hazırlanan en güncel sürüm Türkçe dil dosyaları.
* 1 Ay boyunca TICKET sistemimiz üzerinden ücretsiz teknik destek (template, modifikasyon vb. özelleştirmeler desteğe dahil değildir. TELEFON İLE TEKNİK DESTEĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR)
* 1 Yıl boyunca yayınlanacak yeni E-ticaret yazılımı versiyonlarına ücretsiz sahip olma hakkı.
* Talebiniz doğrultusunda yazılımın web sitenize ÜCRETSİZ olarak tarafımızdan kurulması. (Ücretsiz kurulum lisans alımının ardından sadece bir kez yapılır. Bu kurulumun ardından gerekçesi her ne olursa olsun yeniden kurulum yapılması talebi kurulum ücretine tabidir.)
* E-ticaret yazılımı sipariş ödemesi sonrası tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakkı kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra lisans domain değişimi yapılabilir ancak cayma hakkı kullanılamaz)

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakkı Madde 8):

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

E-ticaret yazılımı elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

* E-ticaret yazılımı siparişi öncesi her müşterimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek mevcut Hostinginde sitemizde belirtilen tüm E-ticaret yazılım gereksinimlerini sağlamak/doğrulamak zorundadır. Hostinginizde sitemizde belirtilen E-ticaret yazılım gereksinimlerinden bir yada birkaçının eksik olması nedeni ile yazılımın çalışmaması/sorunlu çalışması durumunda sorumluluk müşterimize aittir ve bu cayma hakkı kullanımı gerekçesi olamaz.

Full E-Ticaret Lisans Paketi Fiyatı;

Detaylar için: info@bulentkaraman.com veya 0535 5120525 → iletişime geçebilirsiniz.

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/10/E-ticaret-lisans-paketi.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/10/E-ticaret-lisans-paketi-100x100.jpgBülent KaramanBlogE-ticaret ve Bilgi PaylaşımHazır ScriptlerWebmasterAlışveriş,cs-cart,E-Ticaret,Lisans,Script,YazılımProfesyonel E-Ticaret Lisans Paketi Paket içeriği * 1 Domainde kullanılmak üzere ömür boyu E-ticaret yazılım lisansı. * Firmamız tarafından hazırlanan en güncel sürüm Türkçe dil dosyaları. * 1 Ay boyunca TICKET sistemimiz üzerinden ücretsiz teknik destek (template, modifikasyon vb. özelleştirmeler desteğe dahil değildir. TELEFON İLE TEKNİK DESTEĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR) * 1 Yıl boyunca yayınlanacak yeni E-ticaret yazılımı versiyonlarına ücretsiz sahip olma...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman