Profesyonel E-Ticaret Paketi (Full Paket 2)

Bu pakette neler var?:
Bu pakette E-Ticaret sitenizi hayata geçirip online satış yapabilmek için tüm gereken bileşenler mevcut.

E-ticaret Yazılım Paketi:
Gelişmiş özellikleri ve esnek yapısı ile dünya üzerinde en çok tercih edilen E-Ticaret yazılımıdır. Üstelik mobile (Responsive) uyumludur.
Müşterileriniz tüm PC, Tablet, Akıllı telefon vb. aygıtlar ile sitenizi gezebilir ve ürünlerinizi sipariş edebilirler.

Webhosting:
Websitenizin barınacağı alan.

* 3 GB Web alanı
* 60 GB data transfer
* 2 MySQL database
* 100 E-mail hesabı
* Tüm E-ticaret yazılımı gereksinimleri mevcuttur
* Linux/Apache işletim sistemi ile SEO özelliklerini FULL destekleme ve stabil çalışma

e-ticaret-storefront

Sabit IP:
Siteniz üzerinden yapacağınız kredi kartı ile sastışlarınız için gereklidir.

SSL sertifikası:
Siteniz üzerinden yapacağınız kredi kartı ile sastışlarınız için gereklidir. SSL sertifikası sayesinde müşterilerinizin sitenize girdiği kredi kartı bilgileri 256 BIT ile şifrelenerek bankanızdan almakta olduğunuz (Bu pakette iyzico hizmeti) sanal pos hizmetine iletilir.
SSL sertifikası sayesinde müşterilerinizin kredi kartı bilgileri güvendedir.

İyzico sanal pos modülü:
İyzico sanal pos modülü iyzico’ dan (www.iyzico.com) almakta yada alacak olduğunuz sanal pos hizmeti ile E-Ticaret sitenizin entegrasyonunu sağlayarak siteniz üzerinden kredi kartı ile satış yapabilmenizi sağlar.

Kurulum:
Gerekli tüm kurulum işlemleriniz ekstra ücret talep edilmeden firmamız tarafından maksimum 48 saat içerisinde tamamlanmakta ve ürün, kategorilerinizi girebileceğiniz ve tercihlerinize göre mağazanızın ayarlarını yapabileceğiniz yönetim paneli bilgileriniz tarafınıza iletilmektedir.

Ücretlendirme:
Paketi sipariş ettiğinizde E-ticaret yazılımının dosyaları kurulumun yanında tamamen açık kaynak kodlu olarak tarafınıza teslim edilmektedir.
Diğer E-Ticaret sistemlerden farklı olarak yazılımı kiralamış olmaz SATIN ALMIŞ OLURSUNUZ.
Yani e-ticaret yazılım lisansı sipariş aşamasında yazılımı kullanacağınızı belirttiğiniz alan adınıza (Domain) yani artık size aittir.

FULL Paketimizin şu anki kampanya fiyatı;

İhtiyaçlarınız doğrultusunda aradaki fiyat farkını ödeyerek daha üst webhosting paketlerimizden yada sunucu hizmetlerimizden de yararanabilirsiniz.

Yıllık maliyet:
Webhosting, sabit IP, SSL sertifikası ücretleri her yıl ödenir. Paketi satın aldığınızda bu hizmetlerin 1 yıllık ücretlerini size özel indirimli fiyatlardan ödemiş oluyorsunuz.
2.Yıldan itibaren bu hizmetleri almaya devam etmek isterseniz yine indirimli fiyatlardan webhosting, Sabit IP, SSL sertifikası yıllık ödeme yapmalısınız
1 yılın sonunda ilgili hizmetleri uzatmak istemezseniz hizmetlerinizi sonlandırabilirsiniz.
1 yılın sonunda hizmetlerinizi sonlandırmanız durumunda E-ticaret yazılımı lisansınız ömür boyu size ait kalacaktır.

Detaylar için: info@bulentkaraman.com veya 0535 5120525 → iletişime geçebilirsiniz.

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/10/E-ticaret-Paketi-2-2.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/10/E-ticaret-Paketi-2-2-100x100.jpgBülent KaramanBlogE-ticaret ve Bilgi PaylaşımHazır ScriptlerWebmasterAlışveriş,cs-cart,E-Ticaret,Hosting,iyzico,Paket,Sanal PosProfesyonel E-Ticaret Paketi (Full Paket 2) Bu pakette neler var?: Bu pakette E-Ticaret sitenizi hayata geçirip online satış yapabilmek için tüm gereken bileşenler mevcut. E-ticaret Yazılım Paketi: Gelişmiş özellikleri ve esnek yapısı ile dünya üzerinde en çok tercih edilen E-Ticaret yazılımıdır. Üstelik mobile (Responsive) uyumludur. Müşterileriniz tüm PC, Tablet, Akıllı telefon vb. aygıtlar ile...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman