Resmi Google Siteleri, Google Blogları, Google Forumları

google-web

Google Hesabı, Google tarafından çevrimiçi hizmetlere erişim amacıyla kimlik doğrulama ve yetkilendirme sağlayan bir kullanıcı hesabıdır. Tüm Google ürünlerine, Google Arama, Youtube, Google Kitaplar, Google Finans, Google Haritalar, ve diğerleri de dahil olmak üzere, bir hesap gerektirir. Google Hesabı, Gmail, Google+ ,Google Hangouts, Blogger, ve diğerleri kullanımını için degereklidir. En önemlisi,günümüzde Androidle çalışan akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarların hizmetlerini kullanmak için Google kimlik hesabı gereklidir.

google-siteleri

Google tarafından oluşturulmuş genel olarak Google hakkında haberlerin yer aldığı, Adwords,Adsense ve Webmaster gibi Google hizmetleri hakkında destek ve bilgi alabileceğiniz forum,blog ve destek sayfalarından oluşan resmi Google sitelerinin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Google Resmi Youtube Kanalları

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/10/Google-Siteleri.gifhttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2016/10/Google-Siteleri-100x100.gifBülent KaramanBilgi BankasıBlogE-ticaret ve Bilgi PaylaşımEğitim AkademisiSeo TeknikleriWebmasterAdsense,Adwords,Analytics,Android,Finans,Gmail,Google,Google Türkiye,Haritalar,Reklam,YoutubeResmi Google Siteleri, Google Blogları, Google Forumları Google Hesabı, Google tarafından çevrimiçi hizmetlere erişim amacıyla kimlik doğrulama ve yetkilendirme sağlayan bir kullanıcı hesabıdır. Tüm Google ürünlerine, Google Arama, Youtube, Google Kitaplar, Google Finans, Google Haritalar, ve diğerleri de dahil olmak üzere, bir hesap gerektirir. Google Hesabı, Gmail, Google+ ,Google Hangouts, Blogger,...Bilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman