(Same Covid 19 Coronavirus)

 Virüs – The Returned Türkçe Dublaj izle

Ölümcül bir zombi virüsü insanlığı tehdit etmektedir ve bu virüse karşı tek bir çare vardır. “Return Protein” verilerek geliştirilen bir madde kanında virüsü taşıyanların hiç ısırılmamış gibi hayatta kalmasını sağlar. Ama bu proteinin stokları tükenmeye başlayınca halk ayaklanır ve isyan çıkar.

Daha kötüsü kanında virüsü taşıyanlar tedaviye devam edemedikleri için zombiye dönüşmeye başlarlar. Protestocular şimdi birer birer katil dönüşmüşlerdir… Alex ve Kate ise tüm bu kaosun ortasında kalan kişilerdendir.

Kate zombi virüsüne karşı geliştirilen çalışmaların başını çeken ekipte yer alırken, Alex karanlık sırrını herkesten saklayan bir müzisyendir. Kanındaki protein miktarı düştükçe Alex gerçeği saklayamaz hale gelir ve Kate’in canını kurtarmak için çok az zamanı kalmıştır… Yönetmenliğini Manuel Carballo’nun üstlendiği filmin senaryosu ise Hatem Khraiche’ye ait.

Komik Resimler | Mizah / Karikaturler | Videolar

Love, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, WhatsApp, Anime, Tv, Video, Fashion, Cartoon, GIF Animation, Funny,  Sports, Animals, Games, Pictures, Wallpapers, Marginal Social Media

Şarkıcı Sultan Papağanı

Video

Hayırlı Evlat

Hayvanlar Alemi

Yumurtadan Çıkış Anları

Tekne Kazası

https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2018/10/sosyal-medya-paylasimlari.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2018/10/sosyal-medya-paylasimlari-100x100.jpgBülent KaramanBlogEn Komik PaylaşımlarEn Komik VideolarSosyal MedyaAnimals,Corona,Corona Virus,Coronavirus,Covid19,Facebook,Funny,Instagram,Twitter,Video,Virus,Wallpapers,WhatsApp,YoutubeBilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman