Komik Resimler | Mizah / Karikaturler | Videolar

Love, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, WhatsApp, Anime, Tv, Video, Fashion, Cartoon, GIF Animation, Funny,  Sports, Animals, Games, Pictures, Wallpapers, Marginal Social Media

Virüs – The Returned Türkçe Dublaj izle

Ölümcül bir zombi virüsü insanlığı tehdit etmektedir ve bu virüse karşı tek bir çare vardır. “Return Protein” verilerek geliştirilen bir madde kanında virüsü taşıyanların hiç ısırılmamış gibi hayatta kalmasını sağlar. Ama bu proteinin stokları tükenmeye başlayınca halk ayaklanır ve isyan çıkar.

Daha kötüsü kanında virüsü taşıyanlar tedaviye devam edemedikleri için zombiye dönüşmeye başlarlar. Protestocular şimdi birer birer katil dönüşmüşlerdir… Alex ve Kate ise tüm bu kaosun ortasında kalan kişilerdendir.

Kate zombi virüsüne karşı geliştirilen çalışmaların başını çeken ekipte yer alırken, Alex karanlık sırrını herkesten saklayan bir müzisyendir. Kanındaki protein miktarı düştükçe Alex gerçeği saklayamaz hale gelir ve Kate’in canını kurtarmak için çok az zamanı kalmıştır… Yönetmenliğini Manuel Carballo’nun üstlendiği filmin senaryosu ise Hatem Khraiche’ye ait.

Şarkıcı Sultan Papağanı

Şarkıcı Kuş

Sultan Papağanı

Δημοσιεύτηκε από Bülent Karaman στις Τρίτη, 9 Οκτωβρίου 2018

Video

Algı!

Güvenmiyoruz kimseye!

Δημοσιεύτηκε από Bülent Karaman στις Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018

Hayırlı Evlat

Evlat!!

Hayırlı Evlat

Δημοσιεύτηκε από Bülent Karaman στις Πέμπτη, 6 Σεπτεμβρίου 2018

Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

Anne Sevgisi

Δημοσιεύτηκε από Bülent Karaman στις Πέμπτη, 23 Αυγούστου 2018

Yumurtadan Çıkış Anları

Civciv

Yumurtadan çıkış anları

Δημοσιεύτηκε από Bülent Karaman στις Πέμπτη, 23 Αυγούστου 2018

Tekne Kazası

Tekne Kazası

Göz Göre Göre Kaza

Δημοσιεύτηκε από Bülent Karaman στις Τετάρτη, 18 Απριλίου 2018
https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2018/10/sosyal-medya-paylasimlari.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2018/10/sosyal-medya-paylasimlari-100x100.jpgBülent KaramanBlogEn Komik PaylaşımlarEn Komik VideolarSosyal MedyaAnimals,Facebook,Funny,Games,Instagram,Twitter,Video,Wallpapers,WhatsApp,YoutubeBilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman