Komik Resimler | Mizah / Karikaturler | Videolar

Love, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, WhatsApp, Anime, Tv, Video, Fashion, Cartoon, GIF Animation, Funny,  Sports, Animals, Games, Pictures, Wallpapers, Marginal Social Media

Virüs – The Returned Türkçe Dublaj izle

Ölümcül bir zombi virüsü insanlığı tehdit etmektedir ve bu virüse karşı tek bir çare vardır. “Return Protein” verilerek geliştirilen bir madde kanında virüsü taşıyanların hiç ısırılmamış gibi hayatta kalmasını sağlar. Ama bu proteinin stokları tükenmeye başlayınca halk ayaklanır ve isyan çıkar.

Daha kötüsü kanında virüsü taşıyanlar tedaviye devam edemedikleri için zombiye dönüşmeye başlarlar. Protestocular şimdi birer birer katil dönüşmüşlerdir… Alex ve Kate ise tüm bu kaosun ortasında kalan kişilerdendir.

Kate zombi virüsüne karşı geliştirilen çalışmaların başını çeken ekipte yer alırken, Alex karanlık sırrını herkesten saklayan bir müzisyendir. Kanındaki protein miktarı düştükçe Alex gerçeği saklayamaz hale gelir ve Kate’in canını kurtarmak için çok az zamanı kalmıştır… Yönetmenliğini Manuel Carballo’nun üstlendiği filmin senaryosu ise Hatem Khraiche’ye ait.

Şarkıcı Sultan Papağanı

Şarkıcı Kuş

Sultan Papağanı

Bülent Karaman paylaştı: 9 Ekim 2018 Salı

Video

Algı!

Güvenmiyoruz kimseye!

Bülent Karaman paylaştı: 6 Eylül 2018 Perşembe

Hayırlı Evlat

Evlat!!

Hayırlı Evlat

Bülent Karaman paylaştı: 6 Eylül 2018 Perşembe

Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

Anne Sevgisi

Bülent Karaman paylaştı: 23 Ağustos 2018 Perşembe

Yumurtadan Çıkış Anları

Civciv

Yumurtadan çıkış anları

Bülent Karaman paylaştı: 23 Ağustos 2018 Perşembe

Tekne Kazası

Tekne Kazası

Göz Göre Göre Kaza

Bülent Karaman paylaştı: 18 Nisan 2018 Çarşamba
https://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2018/10/sosyal-medya-paylasimlari.jpghttps://www.bulentkaraman.com/wp-content/uploads/2018/10/sosyal-medya-paylasimlari-100x100.jpgBülent KaramanBlogEn Komik PaylaşımlarEn Komik VideolarSosyal MedyaAnimals,Facebook,Funny,Games,Instagram,Twitter,Video,Wallpapers,WhatsApp,YoutubeBilgi Teknolojileri Uzmanı | Bülent Karaman